
Srednja škola "Novi Travnik" ove godine sudjeluje u volonterskoj akciji "72 sata bez kompromisa", a u akciji su sudjelovali učenici prvih i četvrtih razreda..
Uz pratnju profesorice Gabrijele Marin i pedagoginje Martine Levarda učenici su odlučili svoje vrijeme i trud posvetiti starijim osobama iz kuće njege "Starimo zajedno". Povodom ove akcije prikupljali su voće i slatkiše te su jedno prijepodne proveli s korisnicima doma. Kroz razgovor, druženje i iskazivanje pažnje učenici su pokazali da ponekad lijepa riječ i briga za druge može biti najvažniji dar.

"Zahvaljujemo Centru za pastoral mladih "Ivan Pavao II." Sarajevo na pruženoj prilici za sudjelovanje i hvalimo organizatore na uspješno osmišljenoj akciji koja promiče solidarnost, empatiju i povezuje generacije, ali i sve druge jer će i ostali sudionici volontirati pri župi, pomagati potrebitima i sudjelovati u sličnim aktivnostima.", priopćeno je iz Srednje škole "Novi Travnik".
Podsjetimo, radi se o osmoj po redu volonterskoj akciji "72 sata bez kompromisa" koja traje od 27. do 29. rujna.







Notra.ba

