
Župa Presvetog Trojstva Novi Travnik u suradnji s NCM "Ivan Pavao II." iz Sarajeva ovog je jutra u Barama započela s realizacijom projekta "72 sata bez kompromisa"!
Župa je kao partnere ove godine izabrala Mjesmu zajednicu Bare i Javno komunalno poduzeće Vilenica Čistoća. Predsjednik mjesne zajednice Josip Mlakić i ravnateljica Vilenice Svjetlana Tokalić s oduševljenjem su prihvatili inicijativu pokazati djeci i građanima kako svatko od nas može odgovornim ponašanjem doprinijeti čistoći grada.

Djeca su pljeskom dočekali komunalno vozilo te na taj način zahvalili djelatnicima čistoće na poslovima koje obavljaju. Nakon što su vidjeli i osjetili težinu ovog odgovornog posla izjavili su da su "smećari" oni koji bacaju smeće, a ne oni koji ga čiste! Osim čišćenja kontejnera sudionici projekta očistit će dječja igrališta te nekoliko gradskih površina. Sutra je predviđeno uređenje Trga Drinskih mučenica!
Bravo za sve sudionike!



















Notra.ba

