
U ponedjeljak 22. prosinca Uskoplje ponovno postaje mjesto susreta, radosti i božićne čarolije jer se po 10. put organizira Božićni sajam..
Otvorenje sajma obilježit će vrhunska atmosfera uz bend "Ritam grada", Tamburaški sastav Mediteran i DJ-a Bilkea.
Tijekom dva dana sajma posjetitelje očekuje prava mala blagdanska bajka, za grijanje duše i tijela bit će pripremljeni topli kuhani napitci, slane i slatke delicije izlagača, unikatne rukotvorine i najljepše uspomene koje nose duh Božića.
"Dođite, osjetite mirise, okuse i zvuke Božića, povedite obitelj i prijatelje i budite dio 10. jubilarnog Božićnog sajma u Uskoplju. Vidimo se jer Božić je najljepši kada ga dijelimo zajedno." priopćili su organizatori.

Notra.ba

