
Večeras je održana "Božićna priča u Bučićima", a adventsko druženje u ovom novotravničkom mjestu privuklo je nikad veći broj posjetitelja koji su uživali u brojim delicijama, delikatesama, piću i odličnom programu koji su za njih pripremili vrijedni domaćini i domaćice.
Najmlađi posjetitelji oduševljeno su reagirali na Djeda Božićnjaka, a on je podijelio preko stotinu paketića. Naravno, djeca su mu obećala kako će biti dobra i sljedeće godine te da su mu poručila da se sljedeće godine u Bučiće vrati s još većom količinom poklona.

Adventska druženja u mjestima Novog Travnika ovime su i službeno završila, a posjetiteljima preostaje još samo manifestacija "NOVI Advent" koji tijekom 21., 22. i 23. prosinca nudi nezaboravne koncerte, prelijep božićni ugođaj i vrhunske predblagdanske trenutke.






















Notra.ba

