
Posljednji snijeg koji je pao još uvijek se zadržao u okolnim mjestima Novog Travnika, a pokazuje to i primjer današnje intervencije novotravničkih vatrogasaca koji su bili primorani ukloniti stablo s lokalne prometnice u mjestu Djakovići.
Stablo je uslijed težine snijega palo na cestu i potpuno je blokiralo promet, no pravovremenom intervencijom novotravničkih vatrogasaca promet je ubrzo uspostavljen.
Građane pozivamo na dodatni oprez prilikom šetnji i obilaska teže dostupnog terena, a u slučaju ovakvog ili sličnog scenarija potrebno je obavezno pozvati broj 123.
Notra.ba

