
Grad Novi Travnik svake godine podržava i nagrađuje učenike generacije svih škola s područja grada, a da je to prava stvar pokazalo se još jednom jer se upravo Novotravničani na najbolji mogući način oduže svom gradu. Naime, Novotravničanin Domagoj Slipac u Zagrebu je tijekom svečane sjednice Fakultetskog vijeća dobio nagradu Geodetskog fakulteta, a prošle je godine upravo on bio jedan od učenika generacije..
Domagoju od srca čestitamo na nagradi i nadamo se kako će ona biti samo jedna u nizu tijekom njegovog akademskog obrazovanja.


Notra.ba

