
Novotravnički judaš Alem Perenda ovog je vikenda ispisao povijest Judo kluba Zmaj osvojivši njihovo prvo europsko odličje!
Naime, na turniru za veterane koji je održan na Jelsi u Republici Hrvatskoj Perenda je osvojio srebro čime je naš grad i svoj klub još jednom predstavio na najbolji mogući način.
Čestitke!


Notra.ba

