× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • OVE SUBOTE

Severina_1.jpg

Sve je spremno za veliki koncert Severine u Travniku, koji se održava sutra u 20:30 sati na stadionu Pirota.

Ovaj glazbeni događaj se organizira u okviru manifestacije "Dani dijaspore 2025". Organizatori pred koncert imaju poruku za sve one koji žele biti dio spektakla da dođu na vrijeme i da će ulazi na stadionu biti otvoreni od 18.30 sati.

Severina će u vezirskom gradu nastupiti uz veliku glazbenu pratnju i, na neki način, ovaj koncert će biti repriza novogodišnjeg dočeka u Sarajevu, na kojem je bilo više od 55.000 posjetitelja.

- Svi Bosanci i Hercegovci, ali i ljudi dobre volje iz regije, dobrodošli na najbolju ljetnu zabavu u BiH - poručili su organizatori.

Na Pirotu sutra stižu fanovi iz cijelog Kantona Središnja Bosna, ali i iz Sarajeva, Zenice, Mostara, Tuzle..

Najpopularnija regionalna pjevačica jučer je objavila i novu pjesmu "Pumpaj, Seve brate", koja, kako je poručila, slavi radost života, veselje i ljubav.

Pjesmu je, kako je otkrila, posvetila svom prvom suradniku Tomislavu Petroviću, koji je na demo verziju digao ruke u zrak i rekao: "Pumpaj, Seve brate'".

Još nije poznato da li će Severina novu pjesmu izvesti u subotu na spektaklu u Travniku.

Koncert će biti upotpunjen scenskim efektima i specijalno pripremljenom koreografijom.

Preostale karte za koncert u zonama fan pit i parter su dostupne na adriaticket.ba.

Severina_Travnik.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više