
Gradska uprava Novi Travnik obavijestila je članice Obrtničke komore KSB kako će u utorak, 12. kolovoza, boraviti u Novom Travniku kako bi informirale obrtnike o organizaciji prvog sajma obrta u KSB, koji će se održati od 2. do 4. listopada u Travniku.
Tijekom susreta bit će predstavljeni:
- ciljevi i značaj sajma
- uvjeti sudjelovanja te informacije o izlagačkom prostoru
- mogućnosti partnerstva i sponzorstva
- rokovi i način prijave
- prostor za pitanja i savjetovanje
Pozivaju se svi zainteresirani obrtnikci da se najkasnije do ponedjeljka do 12 sati prijave putem telefona 030/795-609 kako bi se dogovorilo vrijeme posjeta.
Notra.ba

