
Danas je na Bučićkoj ravni u organizaciji Planinarskog društva "Kuk" organizirano 6. izdanje natjecanja u spravljanju planinarskog kotlića, a ove godine najbolji kotlić napravila je ekipa "Kotlić United"..
Drugo mjesto pripalo je ekipi "Moja Zemlja Bučići", a treće mjesto osvojili su "Lovci i bećari".

Četvrto mjesto pripalo je ekipi "10+", a na ovogodišnjem natjecanju ukupno se natjecalo osam ekipa.
Nagrade svim sudionicima i nagrađenim ekipama uručila je predsjednica Planinarskog društva "Kuk", Željka Zlojo-Martinović.































Notra.ba

