Večeras je u prostorijama Osnovne muzičke škole "Novi Travnik" održan koncert povodom 76. rođendana Grada Novi Travnik, a nastavnici i učenici najdražem su gradu poklonili koncert za pamćenje..
Posjetitelji koncerta imali su prilike uživati u nastupu zbora, ali i zvucima klavira, harmonike, gitare i drugih instrumenata.
Važno je naglasiti kako je ovim koncertom obilježen i 56. rođendan ove škole!
Notra.ba

