
Mladi polaznici škole slikanja "RadoGost" danas su boravili kod stare crkve u Bučićima gdje su u skladu prirode i mira nastojali pronaći nove slikarske motive..
Ne sumnjamo kako ih je priroda i ljepota stare bučićke crkve dodatno motivirala, a možda ćemo neke od radova vidjeti i tijekom njihove završne izložbe koja je povodom Dana grada Novi Travnik planirana za 12. lipnja kada će od 19 sati u Atomskom skloništu Mjesne zajednice Bare prezentirati svoj slikarski napredak i talent.
S nestrpljenjem iščekujemo postavku ovogodišnje izložbe!










Notra.ba

