
Grupacija TiOil svečano je danas u Novom Travniku otvorila 43. poslovnicu u Bosni i Hercegovini, a ovom prilikom pokazala je i veliku humanost donirajući novo sanitetsko vozilo za potrebe Hrvatske bolnice "Dr. fra Mato Nikolić" u Novoj Biloj, te po 3000 KM Edukacijsko-rehabilitacijskom centru "Duga" Novi Travnik i "Merhamet" Novi Travnik..
Otvorenje poslovnice u Novom Travniku okupilo je brojne zvanice, partnere, kupce i građane, a simbolično presjecanje vrpce označilo je početak rada moderne benzinske crpke, opremljene po najsuvremenijim standardima u industriji nafte i plina. Nova poslovnica donosi nova radna mjesta, doprinosi lokalnom razvoju i širenju mreže kvalitete koju TiOil već godinama gradi širom zemlje.

U sklopu svečanosti, rukovodstvo kompanije uručilo je ključeve novog sanitetskog vozila upravi bolnice u Novoj Biloj. Donacija je realizirana kao podrška zdravstvenom sustavu Kantona Središnja Bosna, a s ciljem poboljšanja uvjeta hitnog medicinskog prijevoza i spašavanja života.
Za prvih 100 navjernijih i najbržih kupaca grupacija TiOil pripremila je i GRATIS gorivo od 50 KM te po litar T-max ulja..



















Notra.ba

