
U organizaciji Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HVO-HB Novi Travnik danas je svečanim polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća obilježen blagdan Cvjetnice. Tom prigodom na Središnjem spomen obilježju odala se počast poginulim hrvatskim braniteljima i civilima u Domovinskom ratu.
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočili su članovi obitelji poginulih branitelja, Udruge proistekle iz Domovinskog rata, Odjel braniteljsko-invalidske skrbi, predstavnici Gradske uprave, Odjel obrane, predstavnici političkih stranaka s hrvatskim predznakom i građani Novog Travnika.
Opijelo za duše poginulih branitelja i ubijenih civila izmolio je župnik župe Pećine, don Goran Kosić.


















Notra.ba

