
Ispred Gradske sportske dvorane u Novom Travniku danas je održano natjecanje učenika osnovnih škola u pružanju prve pomoći..
Natjecanje je organizirao Crveni križ Grada Novog Travnika, a za titulu najbolje ekipe na četiri se poligona borilo šest ekipa.
Najbolja ekipa bila je OŠ "Safvet-beg Bašagić", dok je drugo mjesto pripalo OŠ "Mehmedalija Mak Dizdar" Vodovod. Treće mjesto osvojili su učenici OŠ "Musa Ćazim Ćatić" Trenica.
Ostale tri ekipe su za sudjelovanje dobile prigodne zahvalnice.














Notra.ba

