
U Katoličkom školskom centru "Petar Barbarić" Travnik danas je održano kantonalno natjecanje učenika iz hrvatskog jezika, a učenici Osnovne škole "fra Marijan Šunjić" Stojkovići osvojili su sjajno drugo mjesto!
Novotravničku školu predstavljali su učenici Marko Bosnić, Marija Magdalena Mlakić i Nika Mlakić te njihov mentor nastavnik Marin Bošnjak.
Na natjecanju je sudjelovalo 15 osnovnih škola s područja Kantona Središnja Bosna u kojima se nastavni plan i program izvodi na hrvatskom jeziku.
Čestitke učenicima i mentoru, ali i svim sudionicima natjecanja na uloženom trudu!

Notra.ba

