× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • POTPISAN SPORAZUM

umirovljenici klupa

Federalni ministar rada i socijalne politike Adnan Delić potpisao je danas sporazum s predstavnicima Saveza udruženja penzionera/umirovljenika u Federaciji BiH, Redžom Mehićem i Ivanom Kožulom, kojim se osigurava financijska potpora za banjsko liječenje i rehabilitaciju najugroženijih umirovljenika.

Ovaj program, koji se realizira u skladu s člankom 125 Zakona o mirovinskom i invalidskom osiguranju (MIO/PIO), ima za cilj unaprjeđenje zdravlja i kvaliteta života umirovljenika. Ukupan raspoloživi iznos povećan je na 1,9 milijuna KM.

Ove godine smo značajno povećali ukupni iznos sredstava s milijun na 1,9 milijuna KM, kako bismo omogućili većem broju umirovljenika da ostvare pravo na banjsko liječenje i rehabilitaciju. Ovo je jedan iskorak u unaprjeđenju njihovog zdravlja i općeg blagostanja”, kazao je ministar Delić.

Banjsko liječenje i rehabilitacija provodit će se u JZU Lječilištu “Reumal” Fojnica, JZU Banjsko rekreativnom centru “Aquaterm” Olovo i JZU Centru za fizikalnu medicinu, rehabilitaciju i banjsko liječenje “Ilidža” Gradačac, ustanovama s dugogodišnjim iskustvom u pružanju ovih usluga.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više