
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će u petak, 4. travnja doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na stanici TS 10/0,4 kV "DOM ZDRAVLJA" zbog čega će u vremenskom intervalu od 14 do 15 sati bez struje biti korisnici u Ulici Kralja Tvrtka (br. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 i 20), korisnici u Ulici Ruđera Boškovića (br. 7, 9, 11, 13, 15, 17 i 19), korisnici u naselju Gornji Rastovci i Dom zdravlja).
Do prekida će doći i na stanici TS 10/0,4 kV "BRENA" zbog čega će u vremenskom intervalu od 11 do 12:30 sati bez struje biti korisnici u Ulici Kralja Tvrtka (br. 35, 37 i 39) i u Ulici Stjepana Radića (br. 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6 i 8).
Pored toga do prekida će doći na stanici TS 10/0,4 kV "KULA" zbog čega će u vremenskom intervalu od 8:30 do 9:30 sati bez struje biti korisnici u Ulici Ljudevita Gaja (br. 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 32,34) te u Ulici Kralja Tvrtka (br.13, 15, 23 i 25).
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

