
Članovi Judo kluba "Zmaj" Novi Travnik nastupili su ovog vikenda na međunarodnom judo turniru "Kup grada Sarajeva", a do značajnih rezultat došli su Hamza Hodžić i Adnan Delić. Judaši našega grada osvojili su dvije bronce!
Na turniru je sudjelovalo oko 650 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Makedonije, stoga je ovaj rezultat našeg sportskog kolektiva u kadetskoj konkurenciji još i značajniji.
Bravo!

Notra.ba

