
Elektroprivreda HZ-HB obavještava svoje korisnike da će u subotu, 14. prosinca doći do prekida u elektrosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći na stanici DV 10 kV Sebešić zbog čega će u vremenskom intervalu od 8 do 20 sati bez struje biti dio korisnika u naselju Zubići.
Korisnici se mole za razumijevanje!
Notra.ba

