
Novi Travnik i Vitez od danas su bogatiji za dvije doktorice dentalne medicine, Karlu Lovrinović i Antonelu Ljubas!
Novotravničanka i Vitežanka uspješno su diplomirale na Medicinskom fakultetu u Mostaru, a u sklopu diplomskog rada uspješno su obranile teme vezane za rad s djecom s teškoćama u razvoju.
Doktorice su posebno zahvalile djelatnicima i djeci iz Osnovne škole za djecu s teškoćama u razvoju Mostar na suradnji i pomoći pri realizaciji njihovog diplomskog istraživanja. Kako su istaknule, upravo će i svoj sljedeći stručni rad u svojim sredinama posvetiti ovoj djeci jer oni zaslužuju posebnu pažnju.
Bravo i sretno!

Notra.ba

