
U župi Presvetog Trojstva Novi Travnik večeras je upaljena prva adventska svijeća i blagoslovljena je najveća betlehemska zvijezda u ovom dijelu svijeta!
Programu je prethodila sveta misa koju je služio mons. dr. Pavo Jurišić, a nakon toga na Trgu Drinskih mučenica upriličen je blagoslov i paljenje svijeće.
Veliki dio posjetitelja adventskog druženja "U susret Božiću" uživao je u glazbenom ugođaju limene glazbe "Lašva" iz Nove Bile, ali i brojnim delicijama i piću koje su za njih priredili vrijedni domaćini.

Cijela ponuda hrane i pića bila je besplatna, a najmlađi su od anđela Gabrijela dobili i prigodne darove.
Ovakvi događaji prigoda su da u zajedništvu doživimo istinski duh blagdana te da jedni drugima poklonimo ono najdragocjenije što možemo, a to je vrijeme, pažnja i iskreni osmijeh.




















Notra.ba

