
Srednja mješovita škola "Novi Travnik" danas je bila domaćin županijskom natjecanju učenica u odbojci, a na turniru je ukupno sudjelovalo 10 klubova s više od 100 sudionica..
Prvo mjesto osvojile su učenice Mješovite srednje škole Bugojno koje su u finalu porazile Mješovitu srednju školu Busovača.
Do trećeg mjesta stigle su učenice Mješovite srednje tehničke škole Travnik.
Gradska sportska dvorana našega grada bila je danas ispunjena, a natjecanje je pored odbojke donijelo i neka nova poznanstva, prijateljstva i uspomene, a zapravo je to uz druženje i sport najvažnije.













Notra.ba

