
Već u nekoliko navrata pisali smo o "građanima" Novog Travnika koji neodgovorno odlažu otpad na mjestima gdje kontejnera nema, no unatoč informiranju da su kontejneri izmješteni na druge lokacije te da bi otpad trebalo odlagati na ta mjesta, "građani" su otpad i dalje nastavili odlagati i gomilati..
Radnici Javnog komunalnog poduzeća "Vilenica-Čistoća" ponovno su očistili lokaciju, a zaista se pitamo je li moguće da netko u 21. stoljeću unatoč svim molbama i dalje otpad odlaže tamo gdje kontejnera nema. Treba li ovo biti slika našega grada?


Notra.ba

