
Vilenica Vodovod obavještava svoje korisnike da će u ponedjeljak, 22. travnja doći do prekida u vodosnabdijevanju za područje Novog Travnika..
Do prekida će doći zbog sanacije kvara, a zbog čega će u vremenskom intervalu od 8 do 12 sati bez vode biti korisnici u ulici Ljudevita Gaja.
Korisnici se mole za razumijevanje!

Notra.ba

