
Članovi Judo kluba "Zmaj" sudjelovali su ovoga vikenda na međunarodnom turniru Sana 2024., a u konkurenciji od 320 natjecatelja Novotravničani se kući vraćaju sa 16 novih odličja!
Prvo mjesto osvojili su Hamza Hodžić i Edim Duzan, a do srebra su stigli Uma Haseljić, Armin Duzan, Adnan Delić i Imran Mehanović.
Broncu su izborili Maid Haskić, Ajet Šerifović, Emin Krnjić, Tarik Kukić, Zara Šerifović, Adin Zahirović, Semin Šakić, Tarik Mehanović, Adnan Lendo i Nedim Haskić.
Čestitke!
Notra.ba

