
Foto: Ilustracija
Iz Zavoda za zdravstveno osiguranje ŽSB obavještavaju sve osigurane osobe da od 1. travnja ove godine pa do daljnjeg, mogu preuzeti svoje elektronske zdrvstvene iskaznice-legitimacije u poslovnicama prema mjestu prebivališta, svakim radnim danom od 8 do 14 sati.
Ove iskaznice se ne naplaćuju, a preuzeti ih možete i za članove obitelji uz identifikacijski dokument. Distribucija iskaznica se vrši sukcesivno, prema abecednom redu prezimena (raspored u tabeli). Za sljedeća prezimena odnosno sljedeći raspored osiguranici će biti naknadno obaviješteni.
Važno je spomenuti kako i dalje ostaju na snazi ovjerene papirne iskaznice jer ove elektronske se do daljnjega neće koristiti.

Notra.ba

