
Već u nekoliko navrata informirali smo čitatelje o građanima koji otpad u Mjesnoj zajednici Bare odlažu na mjesto gdje kontejnera više nema. Iz Javnog komunalnog poduzeća "Vilenica Čistoća" upozoravali su već nekoliko puta na ovu problematiku, a iz Mjesne zajednice Bare pristigla je informacija kako su djelatnici ovog poduzeća ponovno bili primorani uklanjati otpad s navedene lokacije..
Iz Mjesne zajednice Bare još jednom građane pozivaju na razumnost i suradnju te da otpad ne odlažu na lokaciji koja se nalazi na fotografiji ispod (i gdje kontejnera nema), nego na novim privremenim lokacijama koje su prikazane na drugoj fotografiji.


Notra.ba

