
KUD "Novotravničko biserje" održalo je zajednički koncert s BZK “Preporod” iz Viteza. Preko stotinu mladih se družilo u našem gradu, a građani su sasvim sigurno uživali.
Ovo društvo će u suradnji s Arizona centrom svake subote pozivati neko društvo iz regije i praviti zajedničko druženje kako bi se mladi upoznavali i družili.
U subotu 26. lipnja u goste dolaze dva društva iz Zenice, a svi građani su dobrodošli.
Vidimo se!



Notra.ba

