
Košarkaši Novog Travnika U-18 plasirali su se u četiri najbolje ekipe FBiH nakon što su danas osvojili prvo mjesto na turniru za Federalni "final four"..
U završnom final fouru FBiH igrat će s ekipama:
KK SPARS(SARAJEVO)
KK SLOBODA(TUZLA)
KK CELIK (ZENICA)
"Ovom prilikom još jednom čestitamo ekipama koje su sudjelovale na turniru, a posebno našim šampionima Juniorima Novog Travnika! Svi smo jedan - Novi!", poručili su iz kluba.
U ime redakcije čestitamo mladim košarkašima Novog Travnika na velikoj promociji našeg grada i velikom sportskom rezultatu!


Notra.ba

