
Hrvatsko narodno kazalište nastavlja sudjelovanje i realizaciju EU projekta međunarodne razmjene mladih pod nazivom "Mladi za bolje sutra" a koji je odobren od strane Agencije za mobilnost i programe EU.
Ovaj projekt se trebao održati prošle 2020. godine ali je zbog Covid-a 19 prolongiran za 2021. godinu.
U njemu sudjeluje 51 mlada osoba iz Hrvatske ,Srbije, Bosne i Hercegovine, a sudionici su članovi kazališta-pozorišta: Viljevo, Sl.Brod, Belišće, Sivac, Kula, Senta, Crvenka,Travnik, Županja.
"Ugovori potpisani, a pripreme su u završnoj fazi. Vidimo se u Rijeci.", poručeno je iz HNK-a Travnik.
Notra.ba

