
Planinarsko društvo "KUK" iz Novog Travnika povodom obilježavanja 72. rođendana našega grada organizira pohod "Pješačenjem do zdravlja" koji će se održati 12. i 13. lipnja 2021. godine.
Program s pohodom i turama možete pogledati u nastavku na fotografiji, a svi zainteresirani sudionici svoje sudjelovanje moraju najaviti. Više u nastavku:

Notra.ba

