
Od ukupne količine cjepiva dostavljene od Zavodom za javno zdravstvo ŽSB/SBŽ, Dom zdravlja Novi Travnik, je s danom 21.05.2021.godine proveo cijepljenje za 926 građana, a od toga 111 građana je primilo dvije doze cjepiva, .
Dostavljanjem novih doza cjepiva, nastavit će se provoditi cijepljenje po preporukama i planu dragovoljnog cijepljenja Federalnog i Županijskog ministarstva zdravstva i Zavoda za javno zdravstvo, a po ranije izvršenim prijavama.
Cijepljenje će se provoditi na novoj lokaciji, u Domu kulture Novi Travnik.
O terminima cijepljnja građanstvo će biti pravovremeno obaviješteno putem telefona.
"Građani koji nisu izvršili prijavu, mogu se prijaviti on-line ili putem telefona, kod izabranog liječnika", priopćeno je iz JU Doma zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

