
Jutros je u dvorani Općine Novi Travnik započelo potpisivanje ugovora za poslovne subjekte koji su putem Javnog poziva ostvarili uvjete za dodjelu financijskih sredstava pravnim i fizičkim licima koja samostalno obavljaju registriranu poslovnu djelatnost, a kojima je zaključkom Vlade SBŽ bilo ograničeno obavljanje djelatnosti.
Pravo na financijska sredstava za našu Općinu ostvarili su:


Jedan od vlasnika čiji je ugostiteljski objekt ostvario pravo na financijsku podršku je i Nahid Zahirović koji ističe:
"Ovo potpisivanje za nas ugostitelje znači sve, osobito ako u obzir uzmemo epidemiološke mjere i propise koji su bili na snazi. Zadovoljni smo što su vlasti prepoznale važnost ove branše", poručio je za naš portal.


Notra.ba

