
Brojni zdavstvenici radnici i djelatnici diljem svijeta, kao i regije ističu kako je cijepljenje jedini put pobjede u borbi nad pandemijom Covid-a 19.
Prvu dozu cjepiva Pfizer primio je i dr. sc. Marijan Marjanović.
"Bolest uzrokovana koronavirusom je sve prisutnija na našem prostoru. Svjedoci smo velikog broja oboljelih, a na veliku žalost i umrlih stanovnika naše domovine. Posljedice su višestruke i pogađaju sve sfere društva, a o dugotrajnim posljedicama još je rano govoriti. Zato jedini lijek koji je iskorijenio mnoge virusne bolesti kroz povijest je cjepivo. Nadam se da će uskoro svi koji to žele imati mogućnost cijepiti se kako bi smo iskorijenili ovu opaku zarazu i nastavili živjeti bez ograničenja. Pozivam sve da rade na promociji cijepljenja, utječu na svoje prijatelje, rodbinu i poznanike kako bi razum i znanost prevladali, a na korist društva u cijelini!", izjavio je voditelj odjela hitne pomoći Doma zdravlja Novi Travnik, dr. sc. Marijan Marjanović.
Notra.ba

