
Zbog novih mjera donesenih od strane Vlade Srednjobosanske županije na današnjoj sjednici, gdje je početak policijskog sata pomjeren u 20:00 h, te donesena mjera ograničenog rada ugostiteljskih objekata odlučeno je da se Pivnica Stella privremeno zatvara.
Naime prema novim mjerama dozvoljen je rad ugostiteljskih objekata isključivo na otvorenom prostoru, tj. u baštama. Stoga su vlasnici donijeli odluku uslijed novih mjera, te spriječavanja širenja virusa da objekt privremeno zatvore, te od 31.03. pa do daljnjeg Pivnica Stella neće raditi.
"Nadamo se što bržem popuštanju mjera, te povratku rada na staro.", objavljeno je na službenoj facebook stranici Pivnice Stella.
Notra.ba

