
U župi Rankovići u Novom Travniku počela je devetnica svetom Josipu.
Svakog dana od jučer do 18. ožujka u 06:00h molit će se mise zornice, a svete mise predvodi mr. Željko Marić, rektor Nadbiskupijskog sjemeništa "Petar Barbarić" iz Travnika.
Više u prilogu RTV HB:
Notra.ba

