
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo posjetio je Općinski sud u Travniku kako bi započeo poslovnu suradnju, ali i nastavio istu na obostrano zadovoljstvo.
Predsjednik suda Goran Dujić upoznao je načelnika o Projektu uspostave, koji se implementira u Zemljišno knjižnom uredu ovog suda i koji je od velikog značaja za građane Novog Travnika i svih drugih općina koje u obuhvaćene ovim značajnim I povijesnim Projektom.
Posebno je naglašena veoma dobra suradnja s komunalnim podzećima s područja općine Novi Travnik, a što su u svojim obraćanjima sudu izrazili i predstavnici i menadžment komunalnih društava iz Novog Travnika. Predsjednik suda je upoznao načelnika o svim Projektima koje je vodio i koje vodi ovaj sud, a potom se krenulo u obilazak zgrade suda.
Ova posjeta je početak poslovne suradnje , a isto tako i nastavak suradnje koju je ovaj sud uspostavio s općinom Novi Travnik, a koja će zasigurno biti nastavljena na obostrano zadovoljstvo.
Notra.ba

