
Učeničko vijeće Srednje škole Vitez pokrenulo je akciju prikupljanja pomoći svojim vršnjacima u potresu nastradalim područjima Petrinje i okolice.
Prema saznanjima koje su dobili trenutno se ukazala najveća potrebna za (novim) čarapama, kapama, šalovima, jastucima i dekama, te su svoju pažnju usmjerili na prikupljupljanje upravo toga.
Ovakav čin je hvale vrijedan jer činiti dobro za drugoga je najljepši dar za sebe samoga.


Notra.ba

