
Uzorci su prikupljeni od 7. siječnja do 10. siječnja, priopćeno je iz Zavoda za javno zdravstvo ŽS.
Broj hospitaliziranih jutros iznosi 138. Od toga je 87 na KCUS-u i Podhrastovima, a 51 u Općoj bolnici "Prim. dr. Abdulah Nakaš".
Na respiratoru je sedam pacijenata, a u prethodna 24 sata je s bolničkog liječenja otpušteno 17 osoba.
Trenutno je u Županiji Sarajevo aktivno 910 slučajeva, a 981 osoba je u samoizolaciji na osnovu Rješenja inspekcije nakon preporuke Ministarstva zdravstva ŽS.
Broj hospitaliziranih jutros iznosi 138. Od toga je 87 na KCUS-u i Podhrastovima, a 51 u Općoj bolnici "Prim. dr. Abdulah Nakaš".
Na respiratoru je sedam pacijenata, a u prethodna 24 sata je s bolničkog liječenja otpušteno 17 osoba.
Trenutno je u Županiji Sarajevo aktivno 910 slučajeva, a 981 osoba je u samoizolaciji na osnovu Rješenja inspekcije nakon preporuke Ministarstva zdravstva ŽS.
Klix.ba

