
Danas je u Novom Travniku ukraden mobitel u sporednoj ulici ispred ugostiteljskog objekta "Jojo" u Novom Travniku.
Kako nam javlja čitatelj u pitanju je Samsung Galaxy S10 bijele boje. Mobitel je otrgnut iz ruke, a džeparoš je bio mršav, visok, sav u crnom s kapuljačom. Ukoliko netko zna bilo kakve informacije može se javiti u inbox portala Notra.ba ili na broj telefona: 063415010..
Notra.ba

