
U protekla 24 sata oporavila su se 62 pacijenta, a s hospitalizacije je otpušteno devet osoba, saopćeno je iz Zavoda za javno zdravstvo KS.
Trenutno su hospitalizirana 143 pacijenta, od čega 88 na KCUS-u i Podhrastovima, a 55 u Općoj bolnici "Abdulah Nakaš". Na respiratoru se nalazi ukupno sedam osoba.
U Županiji Sarajevo trenutno je aktivno 1.146 slučajeva, a u samoizolaciji se nalazi 1.279.
Trenutno su hospitalizirana 143 pacijenta, od čega 88 na KCUS-u i Podhrastovima, a 55 u Općoj bolnici "Abdulah Nakaš". Na respiratoru se nalazi ukupno sedam osoba.
U Županiji Sarajevo trenutno je aktivno 1.146 slučajeva, a u samoizolaciji se nalazi 1.279.
Klix.ba

