
Jučer je u župi Uzašašća Gospodinova održana prva zimska radionica za djecu.
Voditeljice su bile sestre Milosrdnog Isusa, pastoralne suradnice u župi, s. Damaris i s. Frančiška zajedno sa djevojkama Elizabetom Totić, Teom Ramljak i Patricijom Zlatunić.
"Na prvoj radionici smo se upoznali i razgovarali o svetoj Faustini. Potom su djeca dobila zadatak da slože slagalicu i obojaju. Uslijedio je zabavni dio - ples i igra. Svi su sudionici sretni i zadovoljni otišli svojim domovima." - poručile su organizatorice.






Notra.ba

