
Krizni stožer FBiH uputio je novogodišnju čestitiku koju prenosimo u cijelosti:
"Sretnu Novu godinu i dobro zdravlje želimo svim građankama i građanima FBiH, a onima koji se bore protiv bolesti što brži oporavak, uz posebnu zahvalnost zdravstvenim radnicama i radnicima koji su svakodnevno na prvoj liniji u borbi protiv COVID-19.
Podržimo naše medicinske sestre/tehničare, liječnice i liječnike i sve drugo medicinsko osoblje, kao i radnice i radnike iz esencijalnih službi: sjetimo ih se i zahvalimo na njihovom požrtvovanom radu." - priopćili su.

