
Nakon što je Advent održan u Novom Travniku, "Božićna priča" u Bučićima i Stojkovići su obilježili Advent.
Adventsko druženje su organizirali sami mještani MZ Stojkovići, a sve je proteklo u skladu s epidemiološkim mjerama. Iz istog razloga druženje je bilo skomno uz razgovor i kuhano vino.
Kako je proteklo druženje u Stojkovićima pogledajte u nastavku:









KK/notra.ba

