
Josip Filipović iz Viteza donedavno je bio profesionalni vojnik OS BiH. Međutim zahvaljujući treninzima i upornosti ove godine osvojio je zlatnu medalju na prvenstvu BiH u bodybuildingu.
Pored titule u BiH, Josip je na međunarodnom natjecanju u Jagodini ove godine osvojio drugo mjesto što je veliki uspjeh s obzirom da se prvi puta natjecao u međunarodnoj konkurenciji. Josip je i majstor judoa, a danas radi kao fitness trener i trener bodybuildinga u Vitezu. Pojedini njegovi učenici za šest mjeseci su skinuli i po 20 kilograma tjelesne mase, a sve pod nadzorom Josipa koji se stalno stručno usavršava u ovoj oblasti.
Više u video prilogu Srećka Stipovića:

