
Završen je prvi dan Božićnog malonogometnog turnira u Novom Travniku pobjedom ekipe MNK Putićevo nad ekipom NK Vitez - Juniori.
Nakon prvog dijela MNK je već vodio s visokih 3:0, a u nastavku su s dva gola samo potvrdili prvu pobjedu i time slavili s ukupnih 5:0.
Nakon prvog dana turnira viđeno je 18 pogodaka u samo tri utakmice što pokazuje kako se radi o napadačkim ekipama, a turnir je itekako zanimljiv. Ostaje žal zbog nemogućnosti posjeta navijača, ali upravo iz tog razloga ćemo Vas redovno izvještavati o nastavku turnira.
Turnir se nastavlja sutra u 18:00h kada će prvi susret dana otvoriti ekipe ECOS-a i MZ Stojkovići.


KK/notra.ba

