
Već smo ranije pisalo o Slavenu Čoviću i njegovim CIBUS likerima, a u kolekciju priznanja konačno su stigli Zlatno i Srebrno rakijsko pismo. Natjecanje je održano još u listopadu u Pančevu, Srbija.
Naime, CIBUS je već ranije ostvario ove sjajne rezultate, ali su zbog epidemiološke situacije ova priznanja uručena naknadno. Podsjetimo, zlatno priznanje je osvojio liker od duda s ocjenom 18,17 i time zaslužio ovo priznanje. Liker od oraha je pak dobio ocjenu 17,80 što je bilo dovoljno za srebrno priznanje.
CIBUS je ovu godinu zaključio sjajnom prezentacijom na III. Međunarodnom festivalu rakije "Rakija i rakijaši 2020".
KK/notra.ba

