× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
ferro pack 2026 5 mj
kiseljak open 2025
  • ŠUME SREDIŠNJE BOSNE

s naslovna 1024x683

Danas je upriličeno svečano otvorenje novog kompleksa Šumarije Novi Travnik.

ŠGD “Šume Središnje Bosne” time su postale bogatije za još jednu novoizgrađenu šumariju i kompleks koji može biti samo vjetar u leđa za daljnju realizaciju ovakvih i sličnih projekata.

Svečanosti su nazočili brojni gosti, premijer Vlade ŽSB, Tahir Lendo, županijski ministri, načelnici, radnici Društva i drugi.

Generalni direktor, Vildan Hajić, zahvalio je nazočnima kako lokalne tako i kantonalne razine na dosadašnjoj suradnji, te poručio da će Uprava Društva biti i u budućnosti opredijeljena na maksimalnom zalaganju u pogledu suradnje s lokalnim zajednicama. Poseban naglasak je stavljen na to da će se u narednom razdoblju posvetiti maksimalnom afirmiranju struke, te realizaciji uzgojnih radova koji su u proteklom razdoblju identificirani kao veliki nedostatak u oblasti šumarstva na području cijele BiH.

U novoizgrađeni objekt Šumarije u Novom Travniku uloženo je više od milijun KM.

 

 Radio Vitez

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više