
Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata HVO-HB Novi Travnik danas je održala sjećanje na poginule branitelje HVO-a i ubijene civile Novog Travnika u Domovinskom ratu..
Na Središnjem Spomen obilježju položeni su vijenci i upaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule, a opijelo je izmolio župnik župe Presveto Trojstvo, don Anto Ledić.
Polaganju vijenaca i paljenju svijeća nazočili su članovi obitelji poginulih branitelja i civila, Udruge prostekle iz Domovinskog rata, Odjel braniteljsko invalidske skrbi, predstavnici Grada, političke stranke s hrvatskim predznakom, Odjel obrane Novi Travnik, predstavnici vojske i građani Novog Travnika..










Notra.ba

